Адреса

Ул. Прашка бр.4

1000, Скопје

Р.Македонија


Телефон

Тел: + 389 2 3246 422

Факс: + 389 2 3246 431


Веб страна и e-mail адреса

Веб страна: www.iod.org.mk

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.